قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت نظردر شهر اسپورت

تجربه من: امتیازدهی به مجموعه های ورزشی
• یکی از نکات مهم در توسعه ورزش حرفه ای و آماتور، ارزیابی و انتقال تجربه شما به سایر ورزشکاران است. انتقال این تجربه کمک می‌کند تا سایر ورزشکاران با آگاهی و اطلاعات دقیق مجموعه ورزشی مناسب خود را انتخاب نمایند.

شیوه نمایش نظرات
• تمامی نظرات پس از ثبت ورزشکاران محترم، توسط کارشناسان سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صفحه مجموعه رزرو شده توسط ورزشکار نمایش داده می‌شود تا سایر ورزشکاران بتوانند از این تجارب استفاده نمایند. لازم به ذکر است گزینه‌های میزان رضایتمندی، پیشنهادات و متن نظر کاربران در پنل مدیران مجموعه ها قابل مشاهده است.

• چه مواردی در امتیازدهی با یکدیگر مقایسه می گردند؟
هر ورزشکار بعد از دریافت خدمات ورزشی در شهر اسپورت لازم است به 2 سوال پاسخ دهد.
میزان رضایت شما از امکانات مجموعه: (چمن یا کفپوش، روشنایی، سرویس بهداشتی، آب سرد کن، نظافت، رختکن) شما می‌توانید به موارد ذکر شده بین ۰ تا ۵ ستاره دهید.
• برخورد متصدی مجموعه : شما می‌توانید به برخورد متصدی بین ۰ تا ۵ ستاره دهید.
• پیشنهاد مجموعه: در پایان به این سوال پاسخ می‌دهید که آیا این مجموعه را به سایر ورزشکاران پیشنهاد می‌کنید یا خیر. همچنین می‌توانید دلیل و تجربه خود را به‌ صورت متنی بنویسید.

قوانین ثبت نظر
• برای ثبت تجربه خود علاوه بر انتخاب چند گزینه، لازم است تجربه خود را به شکل متنی هم بیان کنید. پیش از انتشار نظرات و تجارب، بر اساس قوانین ثبت نظر موارد درشهر اسپورت بررسی شده و پس از تایید به نمایش در می‌آید.

نظرات شما بر اساس این قوانین سنجیده می‌شود:
• رعایت ادب: نظرات باید در کمال احترام و با هدف کمک به جامعه ورزش، سایرکاربران و آگاهی مدیران اماکن ورزشی نوشته شود هرگونه بی‌احترامی به مدیر یا متصدی مجموعه ورزشی و مجموعه شهر اسپورت منجر به رد نظر و عدم انتشار می‌شود.
• نظرات تخصصی: تایید برخی نظرات نیاز به دانش لازم دارد. ما پیشنهاد می‌کنیم هنگام نوشتن نظر، به‌جای تمرکز بر ارائه موارد فنی و تخصصی، تجربه خود را نسبت به استفاده از مجموعه ورزشی و کیفیت خدمات آن بنویسید.
• محتوای غیرمجاز: نظرات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقلیمیدر متن نظرات ممنوع است.

امنیت و حریم شخصی
امنیت و حریم شخصی ورزشکاران برای شهر اسپورت بسیار مهم و حائز اهمیت است. لذا سیاست ها و تصمیمات صورت گرفته در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
شهر اسپورت متعهد می گردد ضمن حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران، بدون مجوز دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران، اطلاعات اعضا و کاربران را در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
در شهر اسپورت نظرات و پیشنهادات تنها با نام ورزشکار و بدون ذکر نام خانوادگی در پلتفرم ذکر می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص حریم اعضا و کاربران در پلتفرم شهر اسپورت، با ما تماس حاصل فرمایید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به شرکت شهر اسپورت است و هرگونه کپی‌برداری و یا مشابه‌سازی از نام این سایت از مراجع ذی صلاح مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

درباره ما
شهر اسپورت ساده‌ترین راه دریافت خدمات ورزشی به صورت آنلاین در ایران بزرگ است. مدیران دولتی و خصوصی اماکن ورزشی، هیئت های ورزشی، اساتید دانشگاه، مربیان، معلمان، داوران، کلینیک های پزشکی ورزشی، فروشگاه های ورزشی و به طورکلی جامعه بزرگ ورزش می توانند به کمک پلتفرم شهر اسپورت امکان ارائه خدمات ورزشی به شهروندان، کارکنان و ورزشکاران حرفه ای و آماتور را فراهم سازند.
برای ارائه خدمات ورزشی در ایران بزرگ کافی است به سایت Shahrsport.com مراجعه کنید و از خدمات آنلاین آن مانند رزرو اماکن ورزشی، ثبت نام کلاس های آموزشی، آشنایی با رشته ها و مربیان فعال در هر رشته، استفاده از تخفیف های ورزشی، کسب اطلاعات لازم جهت خرید تجهیزات ورزشی، اطلاع و ثبت نام در رویدادهای ورزشی و پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید. در حال حاضر فاز اول پلتفرم شهر اسپورت در کلان شهر شیراز آغاز به فعالیت نموده و آماده همکاری و ارائه خدمات به صورت رایگان با جامعه بزرگ ورزش در سایر شهر ها ایران بزرگ است. شیوه های پرداخت :
1. پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی پلتفرم شهر اسپورت ( داشتن رمز دوم اینترنتی الزامی است)
2. از طریق تماس با مرکز امور مشتریان شهر اسپورت به شماره تماس های زیر:
09999917920- 09999917930

فرصت های شغلی در حال استخدام :
خانواده بزرگ شهر اسپورت در راستای رسیدن به اهداف سازمانی و توسعه خدمات ورزشی به شهروندان در ایران پهناور تلاش می نماید خانواده خود را بزرگ تر و با جذب حداکثری منابع انسانی جوان، متخصص و توانمند در کشور عزیزمان ایران گام های ارزشمندی را در مسیر توسعه خدمات ورزشی بردارد.
برای تحقق این مهم، همه اعضا خانواده شهر اسپورت بایستی تلاش، پشتکار، صداقت و تخصص را سرلوحه خود قرار داده و با عملکردشان رضایت مندی مخاطبانشان را به همراه داشته باشند.
ما در خانواده شهر اسپورت اعتقاد داریم تنها راه توسعه و خدمت، هم فکری و کار گروهی است و امیدواریم با یاری حضرت حق و همدلی و صمیمیت که در خانواده بزرگ شهر اسپورت وجود دارد هر روز شاهد توسعه و جلب رضایت مخاطبانمان باشیم. اینک در راستای ارتقا شهر اسپورت، اقدام به استخدام و جذب منابع انسانی نموده ایم، از متخصصان و کارشناسان علاقه مند به فعالیت در شرکت های استارتاپی در زمینه های ذیل دعوت می نماییم در صورت داشتن شرایط ، رزومه خود را از طریق شماره واتساپ 09171001667 یا آدرس ایمیلgmail@ ارسال نمایید پس از بررسی رزومه‌ ها، چنانچه شرایط لازم برای همکاری را دارا باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

شهر اسپورت، شهر ورزش، شهر ورزشکاران

• کارشناس فروش
شرح شغل: تحقیق بازار، معرفی خدمات و عقد قرارداد همکاری با مجموعه های ورزشی در شهر شیراز یا سایر شهر ها و شهرستان ها
مهارت‌های موردنیاز: سابقه فعالیت در فروش و بازاریابی و مارکتینگ در مجموعه های استارتاپی و نوپا، قدرت فن بیان مذاکره، علاقه مند به حوزه ورزش و کار گروهی و تیمی

• کارشناس دیجیتال مارکتینگ و SEO
شرح شغل: انجام کلیه فرآیندهای SEO و دیجیتال مارکتینگ در راستای فروش آنلاین و تحقق تارگت‌ های فروش مهارت‌های موردنیاز: سابقه همکاری با استارتاپ‌ های معتبر و مطرح، آشنایی کامل با اصول دیجیتال مارکتینگ و SEO، طراحی کمپین‌های آنلاین تبلیغاتی

• بلاگر خانم و آقا
شرح شغل: ادمین، بلاگری و معرفی پلتفرم شهر اسپورت
مهارت‌های موردنیاز: ترجیحا دارای سابقه کار در زمینه خدمات،قدرت مذاکره و فن بیان بالا، خلاق و با انگیزه، آشنا به الگوریتم‌های اینستاگرام
در صورت داشتن شرایط فوق، یک نمونه محتوای مناسب (ترجیحا ورزشی) بصورت ویدئو در Whatsapp به شماره 0917-100-1667ارسال نمایید. پس از بررسی نمونه کارها، جهت توافقات بعدی از طرف مجموعه شهر اسپورت با شما تماس گرفته خواهد شد.

تدوین‌گر و تصویر بردار
• مهارت‌های مورد نیاز: تسلط به نرم افزارهای ادیت مانند پریمیر و افتر افکت، آشنایی با اصول زیبایی شناسی، تسلط به تصویربرداری با دوربین‌ DSLR، توانایی تصویر برداری با موبایل، حرفه‌ای و خلاق در تولید محتوا، آشنا به حوزه تبلیغات، دارای حداقل یکسال سابقه کار

• کارشناس تولید محتوا
مهارت‌های مورد نیاز: تسلط کافی به موتورهای جستجو و سرچ در اینترنت، آشنا به مباحث سئو، توانایی طراحی، تولید و بارگذاری محتوا در وب‌سایت، مسلط به کپشن نویسی و تولید محتوا ورزشی در فضای مجازی

• کارشناس حسابداری
مهارت های مورد نیاز: آشنایی با نرم افزار های حسابداری، امور مالیاتی و دفاتر