ماده 2: مفهوم واژگان و اصطلاحات به کار رفته در قرارداد
1-2- کاربر سفارش دهنده: افراد حقیقی و یا حقوقی که از طریق سامانه شهر اسپورت به ثبت درخواست(سفارش و رزرو) و ثبت نام از خدمات نمایش داده شده توسط طرف دوم می نمایند.
2-2- امتیاز کاربران سفارش دهنده: میانگین امتیازی است که کاربران سفارش دهنده در سامانه شهر اسپورت جهت اعلام میزان رضایت مندی خویش از خدمات ارائه شده از سوی طرف دوم ثبت می نمایند که حداقل 0 و حداکثر 5 می باشد.
3-2- مبلغ فروش: کل مبلغ فاکتور های فروش طرف دوم قرارداد
4-2- امتیاز عملکرد کلی: امتیازی که طرف دوم بر اساس عملکرد خود روی سامانه شهر اسپورت دریافت می نماید و نحوه محاسبه آن و عامل های آن به طور شفاف از طرف شهر اسپورت اطلاع رسانی شده است.
5-2- تخلف: هر گونه اختلاف قیمت موارد موجود در فاکتور مشتریان طرف دوم در سامانه شهر اسپورت و هرگونه ثبت سفارش و رزرو به صورت تلفنی و یا حضوری توسط طرف دوم در خارج از سامانه شهر اسپورت
ماده 3: موضوع قرارداد
موضوع قرارداد عبارت است از دریافت تمامی سفارشات مشتریان طرف دوم به منظور اجاره و رزرو آنلاین سانس های سالن/زمین و ثبت نام دوره های آموزشی و تمرینی توسط سامانه شهر اسپورت از طریق دامنه اینترنتی www.shahrsport.com و یا اپلیکیشن و یا هر سامانه دیگر تحت اختیار شهراسپورت
ماده 4: شرح خدمات
امکانات زیر در سامانه شهر اسپورت در نظر گرفته شده است:
• رزرو سانس های مجموعه های ورزشی
• ثبت نام در دوره های آموزشی و تمرینی
• امکان پرداخت الکترونیک
• ارسال پیامک رزرو برای مجموعه ورزشی و مشتری
• ارائه پنل مدیریتی به مجموعه ورزشی جهت گزارش گیری های مالی
• وب سایت اختصاصی مجموعه با زیر دامین شهر اسپورت در طول مدت قرارداد
• آموزش پنل مدیریت
ماده 5: مدت قرارداد
مدت این قرارداد از تاریخ 17/06/1402 به مدت 12ماه (تا پایان روز 17/6/1403) میباشد که در صورت عدم اعلام کتبی هر یک از طرف مبنی بر انصراف، حداکثر تا یک ماه قبل از تاریخ پایان این قرارداد به نحو خودکار برای مدت مشابه با کلیه شرایط مندرج در قرارداد اولیه و این قرارداد تمدید خواهد گردید. نحوه تمدید برای دوره های بعدی نیز بدون محدودیت به همین منوال خواهد بود.
ماده 6: مبلغ قرارداد
1-6- عضویت در وب سایت و اپلیکیشن مذکور در موضوع قرارداد، از سوی طرف دوم به صورت رایگان می باشد.شایان ذکر است 7 درصد کارمزد توافق شده نسبت به کل مبلغ فاکتور اعم از نقدی و آنلاین هر رزرو و ثبت نام محاسبه می گردد. بانک اطلاعاتی و سیستم های آنلاین شهر اسپورت مشخص کننده مبالغ مورد مطالبه و ملاک عمل برای تسویه حساب طرفین می باشد.
2-6- طرف دوم طبق خدمات دریافتی طی این قرارداد متعهد به پرداخت کارمزد 7 درصد برای تمام رزرو و ثبت نام فضا ها و دوره های آموزشی وتمرینی طرف دوم می باشد که می بایست تماماً در سامانه شهر اسپورت صورت پذیرد.
ماده 7: نحوه پرداخت
با توجه به اینکه تمامی مبالغ تراکنش هایی که در سامانه شهر اسپورت جهت رزرو آنلاین فضاها و دوره های آموزشی طرف دوم صورت می پذیرد به حساب شهر اسپورت واریز می گردد شهر اسپورت متعهد میگردد کلیه مبالغ مربوطه مجموعه ورزشی را پس از کسر درصد کارمزد، حداکثر ظرف مدت هفت روز کاری به حساب اعلامی توسط مجموعه ورزشی واریز نماید. همچنین شماره حساب و شماره شبا می بایست برای یک حساب و یک بانک واحد و به نام طرف دوم قرارداد باشد.
ماده 8: تعهدات شهر اسپورت
- شهر اسپورت تعهد می نماید، نسبت به نمایش فضاها و دوره های آموزشی و تمرینی طرف دوم (که مرتبط به قرارداد حاضر باشد) در سامانه خود اقدام نماید. کلیه اطلاعات مربوط به خدمات ذکر شده بر اساس اظهار طرف دوم بر روی سایت قرار گرفته و بدیهی است که هر گونه مسئولیت ناشی از آن از هر جهت و بابت و نیز پاسخگویی به هر گونه شکایت در رابطه با موارد فوق به عهده طرف دوم می باشد.
2-8- ارائه خدمات به صورت بر خط (تعهد شهر اسپورت به قابلیت استفاده از سامانه و انجام عملیات رزرو آنلاین به صورت 24 ساعته)
تبصره 1: در صورت نیاز به بروزرسانی سامانه و احتمال قطع آن مراتب به صورت کتبی و یا با استفاده از پیام کوتاه به مجموعه ورزشی اطلاع رسانی می گردد.
تبصره 2: در صورت بروز هر گونه اخلال در شبکه اینترنت، سرورها و همچنین دستور مراجع قانونی مسئولیتی متوجه شهر اسپورت نمی باشد.
تبصره 3: در صورت قطعی اینترنت تا زمان اتصال آن شهر اسپورت تمهیداتی فراهم نموده تا از طریق واحد پشتیبانی و به صورت تلفنی نسبت به انجام خدمات سایت اقدام نماید.
3-8- پشتیبانی 24 ساعته از سامانه
4-8- شهر اسپورت متعهدمی گردد تا سفارشات مشتریان را از طریق نرم افزار به اطلاع طرف دوم برساند.
5-8- شهر اسپورت متعهد می گردد با در اختیار قراردادن پنل مدیریتی به مجموعه ورزشی، امکان مدیریت سانس های قابل ارائه را جهت مجموعه ورزشی میسر نماید.
تبصره 3: در خصوص بند فوق شهر اسپورت مکلف است آموزشهای لازم به کاربران معرفی شده توسط مجموعه ورزشی را به صورت رایگان ارائه نماید.
6-8- در صورت نیاز طرف دوم به توسعه سامانه، شهر اسپورت مکلف است پس از بررسی و امکان سنجی و موافقت طرفین نسبت به این امر اقدام نماید.
ماده 9: تعهدات طرف دوم
1-9- طرف دوم متعهد می گردد که تمام ثبت نام دوره های آموزشی و تمرینی و رزرو فضاهای ورزشی خود را در سامانه شهر اسپورت انجام دهد و هیچ گونه ثبت نام و رزرو را به صورت دستی انجام ندهد.
2-9- طرف دوم مکلف است مقدمات و تمهیداتی که جهت ارائه خدمات موضوع قرارداد لازم است از قبیل داشتن مجوز فعالیت و غیره را داشته باشد و شهر اسپورت به جز داشتن مجوزات مربوط به سازمان نظام صنفی رایانه ای و نماد الکترونیک هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.
3-9- هر گونه اشتباه در ثبت قیمت خدمات و یا ایراد تایپی در خدمات و یا سایر موارد مشابه برعهده طرف دوم می باشد.
ماده 10: موارد عمومی قرارداد
1-10- شهراسپورت علاوه بر تبلیغ سامانه خود به منظور اطلاع رسانی بهتر مبنی بر امکان رزرو و ثبت نام آنلاین سانس های طرف دوم قرارداد ، مبادرت به تهیه بنر و تابلو های مورد نیاز نموده که در این خصوص مجموعه ورزشی امکان نصب آنها را در مکان های مناسب آن مجموعه فراهم می آورد.
2-10- امتیاز و مالکیت سامانه مذکور به همراه ماژول های مربوطه متعلق به شهر اسپورت می باشد و مجموعه ورزشی در این خصوص هیچ گونه ادعایی نداشته و تنها حق بهره برداری از پنل رزرو آنلاین را تا پایان مدت زمان این قرارداد را دارا می باشد.
3-10- با توجه به اینکه مدیریت فضا های ورزشی موضوع قرارداد در اختیار طرف دوم بوده و شهر اسپورت در آن هیچ گونه دخالتی ندارد، مشکلات مربوط به محل بر عهده طرف دوم بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل، شهر اسپورت هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
4-10- با توجه به اینکه سامانه شهر اسپورت یک نرم افزار رزرو و ثبت نام می باشد و دارای کلیه مجوزات لازم جهت ارائه خدمات بر روی بستر اینترنت/ اینترانت می باشد، شهر اسپورت مکلف به رعایت تمامی موارد ثبت نام بر اساس قوانین دیجیتال مارکتینگ بوده و احراز هویت و بیمه ورزشی مشتریان در زمان استفاده از مجموعه ورزشی بر عهده طرف دوم است.
ماده 11: فسخ قرارداد
فسخ توافقنامه زمانی امکان پذیر می باشد که هیچگونه بدهی مالی بین طرفین نباشد.
ماده 12: محرمانه بودن اطلاعات
نظر به اینکه داده ها، اطلاعات و اسرار تجاری شهراسپورت به طور مستقل دارای ارزش اقتصادی است و شهراسپورت درجهت حفظ و حراست از آنها تلاش های معقولانه ای انجام می دهد طرف دوم کلیه اسناد، مدارک و اطلاعات کتبی و شفاهی ما بین را محرمانه تلقی کرده و عدم افشای آن ها را تعهد و تضمین می نماید. طرف دوم متعهد می گردد روند حفظ اسرار را بطور مستمر رعایت نموده و حتی پس از خاتمه قرارداد نیز هیچ گونه اطلاعات و معلومات را که به هر صورت مربوط یا متعلق به شهر اسپورت می باشد، بدون اجازه کتبی برای استفاده خود یا دیگران بکار نبندد و نسخه ای از این قرارداد و پیوست های احتمالی و مکاتبات راجع به آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.
ماده 13: حقوق مالکیت فکری و معنوی نرم افزار شهر اسپورت
1-13- کلیه مالکیت معنوی و فکری نرم افزار شهر اسپورت و تمام ملحقات آن (ازجمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه شده تحت این نام و ...) متعلق به شهراسپورت می باشد و در نتیجه طرف دوم اجازه استفاده محدود و غیر انحصاری از خدمات نرم افزارهای شهر اسپورت را تحت شرایط قرارداد حاضر دارد. بدون آن که این استفاده حقی برای آنها نسبت به مالکیت نرم افزارهای شهر اسپورت یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه استفاده از نام علامت تجاری، لوگو و غیره را به آنها اعطا نماید.
2-13- طرف دوم نمی تواند نرم افزار شهر اسپورت را تغییر دهد، باز تولید یا بازنویسی کند یا از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نماید. همچنین طرف دوم مجاز به استفاده از خدمات نرم افزارهای شهر اسپورت جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیست.
ماده 14: حوادث غیر متقربه (فورس ماژور)
در صورت بروزگونه سوانح طبیعی و یا غیر طبیعی خارج از قدرت و اراده طرفین اعم از سیل، زلزله، جنگ، شیوع بیماریهای واگیردار و وضع قوانین موثر بر توافقنامه و غیره، به نوعی که طرفین مجبور به توقف اجرای آن تا زمان رفع فورس ماژور باشند، مدت مذکور جزء مدت توافقنامه محسوب نمی شود.
ماده 15 : حل و فصل اختلافات
در صورتيكه بين طرفین اختلافی به وجود آید، اعم از اينكه مربوط به انجام مفاد قرارداد و يا مربوط به تفسير و تعبير هر يك از مفاد آن باشد، حل و فصل اين اختلافات ابتدا از طريق نمايندگان طرفین انجام خواهد شد. در غير اينصورت طرفین از طریق مراجع ذی صلاح اقدام به حل و فصل اختلاف می نمایند.